Ücretsiz Teklif Al

Kurumsal Web Tasarım

Güncel teknolojilerle kurumsal kimliğinizi yansıtın.

Firmanızın sanal pazardaki kimliğini belirleyen web’de en son teknolojiler ile pekiştirilerek tasarlanan internet siteleridir. Günden güne değişen web / yazılım teknolojisinde kurumsal internet sitelerinin çoğu güncellenebilir kontrol panelleri ile entegre halinde yapılmaktadır. Bu sistemlerde kullanılan yazılımlar içerik yönetim sistemi ,CMS (Content Managment System) olarak adlandırılır. İçinde bu yazılmları barındıran web sitelerinin bilinebilir adı da güncellenebilir yönetim panelleridir. Böylelikle hem kullanıcının işi kolaylaşır hem de yazılımcının . Böylelikle işleminiz brief -test aşaması süreci arasında özen ve titizlikle tamamlanmış oluyor.

Kurumsal Web Tasarım

WEB TASARIM PARK ,sizlerle uzun vadeli ve güçlü kârlı ilişkiler kurabilmek ve size dijital pazar alanında tasarım,yazılım,sosyal medya alanında hizmet sağlayan bir butik reklam ajansıdır.


Bizce iyi Reklam Demek...

Bizce iyi reklam demek optimum boyutlarda hesaplı ve kaliteli işler çıkarmaktır. Bir markanız, bir web siteniz olsun istiyorsunuz fakat konu ile ilgili iyi ve yenilikçi fikirlere ihtiyacınız var. Sorun değil biz sizin için seve seve kafa yorarız ve işi de bitiş çizgisine ulaştırırız.


Markanız ve web siteniz artık kullanılamaz bir halde ve demode mi? Güncellemek istiyorsunuz? Hoop.. En kreatif marka ve web tasarım konseptini sizlere sunuyoruz .Yani burada size düşen bizden istemiş olduğunuz hayalinizdeki tasarımı anlatmanız ,rahatça bir köşeye yaslanıp kahvenizi içmeniz bize düşen ise sizin hayallerinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürmek için çalışmak.